Автомобільні габаритні та негабаритні вантажоперевезення: переваги і специфіка

Минули ті часи, коли, щоб доставити щось у інший кінець країни або ж бодай у сусіднє місто, потрібно було чекати тривалий час і платити за це шалені гроші. Тепер такої проблеми немає, адже всі питання доставки малих і великих вантажів вирішують транспортні служби, які мають змогу доставляти товар і суднами, і літаками, і, звісно ж, автомобілями.

Розглянемо детальніше специфіку і аспекти автомобільних вантажоперевезень. Чи вигідно перевозити вантаж автомобілем і наскільки це надійний спосіб?

Цей вид послуг вантажоперевезення вважається найбільш економним і зручним абсолютно заслужено, адже автомобільні шляхи є скрізь (звісно, їхня якість - це інша тема), і загалом має ряд переваг:

  • автоперевезення можливі до Вашого будинку, навіть більше - до Ваших вхідних дверей, тобто товар можна доставити за конкретною адресою без жодних проблем;
  • вчасна доставка без запізнень і великих затрат часу, адже є безліч способів скорочення шляху тощо;
  • завантаження машини і її розвантаження також є швидким процесом, що знову ж таки економить час;
  • можливість перевезення вантажу різних видів: габаритні вантажоперевезення, негабаритні вантажоперевезення, збірні вантажоперевезення тощо;
  • доставка у будь-який населений пункт.

В Україні таку важливу місію виконує компанія "SAT" - номер один в Україні з питань транспортних перевезень! Широта доставки охоплює 98 великих міст та більше 500 населених пунктів. Ми не обмежуємо наших замовників, тому Ви можете замовити перевезення як документів вагою у кілька грамів, так і масштабних речей вагою у кілька тонн. 

Ми виконуємо цілу низку послуг.

  1. Вантажоперевезення, які також можуть включати в себе упаковування товарів, їхнє стрейчування, укладання вантажу у ящики чи мішки, стягування стяжкою тощо;
  2. Поштові перевезення, які мають приємні ціни та виконуються за найшвидші терміни, і Ви можете отримати замовлення, не виходячи з дому до поштового відділення;
  3. Експрес-доставка за допомогою відповідальних кур'єрів, які люблять свою роботу і поважають своїх клієнтів;

Така послуга підходить для усіх сфер життя і є оптимальною для звичайних громадян. Завдяки невисокій ціні і доступності послуг автомобільного вантажоперевезення, вони завжди залишаються популярними і затребуваними.

Ми гарантуємо Вам економію Вашого часу та нервів і беремо усю роботу на себе, Вам залишається лише чекати її виконання, проте навіть процес очікування буде напрочуд коротким і непомітним. Досвід більше ніж 15-ти років у цій сфері дає нам право гарантувати Вам тільки найкращі умови. Компанія SAT стане Вашим надійним другом з питань транспортних перевезень і позбавить Вас від турбот про доставку!