Про компанію

Якщо ви шукаєте компанію, яка гарантує якісне вантажоперевезення по Україні дешево і швидко, тоді ви звернулися за адресою. Компанія Sat є перевізником вантажів будь-якого типу і складності номер 1 в Україні! Географія наших послуг постійно розширюється: зараз ми маємо можливість співпрацювати з клієнтами майже зі 100 міст України та близько 500 населених пунктів різного типу.

Загалом транспортні перевезення є дуже відповідальним процесом, адже перевізник повинен гарантувати замовнику те, що його товар залишиться цілим і неушкодженим, а також прийде вчасно, в зазначений термін. Ще важливо, щоб цінова політика відповідала якості.

Компанія Sat гарантує якість і доступність своїх послуг. Ми завжди перебуваємо у тісній співпраці з клієнтами і вже більше 10 років займаємося вантажоперевезеннями. Ми пропонуємо для вас такі види послуг:

- перевезення поштового типу, що означає доставку вантажів з маленькою вагою та невеликими габаритами з однієї точки до іншої;

- експрес-доставка завдяки кур'єру, адже у нас працюють висококваліфіковані фахівці, які з розумінням ставляться до потреб клієнтів і виконують свою роботу за найкоротші терміни;

- перевезення малогабаритних вантажів, навіть такі замовлення, у яких вага сягає 5 грамів включно, бо ми ставимось однаково до будь-якого замовлення: від кількох грамів і до сотень кілограмів;

- доставка документації та важливих паперів за абсолютно доступними цінами, тому що наша компанія не займається здирництвом і працює з розумінням і повагою до своїх замовників.

Проте і це далеко не весь перелік наших послуг, адже, окрім вантажоперевезень, ми пропонуємо такі роботи як:

- упаковуємо документи та важливі папери;

- стретчування плівкою;

- упаковуємо товари у спеціальні ящики тощо;

- палетуємо габаритний вантаж чорною стретч-плівкою підвищеної щільності;

- стягування вантажу поліпропіленовою стяжкою.

Компанія Sat стане вашим надійним партнером у питаннях перевезень будь-якого вантажу, тому ми з величезним нетерпінням чекаємо ваших замовлень!

 
 

Пошук по сайту

Шукати

Контакти

Вантажоперевезення по Україні дешево, вантажоперевезення сайт замовлень - Компанія Sat
(основний офіс)

Україна, Київська, Київ, вул. Гродненська, будинок 32
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create